Strona główna

dodaj swoją stronę za darmo

Dodaj stronę

Strona główna > GSM, RTV, AGD > AGD
Telezakupy TV Okazje

Opis: TV Okazje to całodobowa stacja telewizyjna i sklep internetowy. Marka jest częścią grupy kapitałowej Cyfrowy Polsat. Oprócz całodobowego kanału telewizyjnego, filmy reklamowe TV Okazje można obejrzeć na ogólnopolskich oraz regionalnych stacjach telewizyjnych. 24-godzinna stacja telewizyjna TV Okazje jest dostępna na platformach: Cyfrowy Polsat, Multimedia, Netia, TOYA i Vectra. Marka TV Okazje oferuje niezwykle szeroki i zróżnicowany asortyment produktów. Oferta jest nieustannie poszerzana o różne nowinki z kategorii: Kuchnia, Dom i ogród, Moda i Uroda oraz Sport i Zdrowie. Poszczególne produkty oferują innowacyjne i praktyczne rozwiązania, których nie znajdziesz nigdzie indziej. TV Okazje prowadzi sprzedaż na 2 sposoby – telefonicznie i przez internet. Na klientów czekają konsultanci telefoniczni, a infolinia działa 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00-22:00. Przez telefon można złożyć zamówienie lub zgłosić reklamację. Klienci, którzy preferują zakupy online, mogą skorzystać z internetowej platformy sprzedażowej TV Okazje. W sklepie internetowym można skorzystać z takich udogodnień, jak darmowa dostawa przy płatności z góry, odroczenie płatności o 30 dni oraz zakupy na raty. Oprócz tego zakupy przez internet to także częste promocje i możliwość skorzystania z kodów rabatowych.

Słowa kluczowe: Sklep tv, tv shop, małe agd, akcesoria kuchenne, produkty z tv, zakupy z tv, przybory kuchenne, dom i ogród, sprzątanie, przyrządy do ćwiczeń brzucha, cooper pan, garnki miedziane, tv okazje, okazje

Adres strony: http://www.tvokazje.pl

Ilość odsłon: 2043

Data dodania: 01.12.2017

Ocena strony:
Oceń stronę na ?

polecamy

katalog

E-katalogstron.pl jest bazą dobrych stron internetowych uszeregowaną względem kategorii tematycznych. Każdy użytkownik może dodać swoją stronę do naszego katalogu, jedynym warunkiem jest, aby dodawana strona spełniała wymogi naszego regulaminu.

Zalety dodania strony do katalogu:

  • nabycie bezpośredniego linku prowadzącego do twojej strony
  • zwiększenie ruchu wyszukiwarek na twojej stronie
  • zwiększenie PageRanku twojej strony
  • zyskanie naturalnego ruchu internautów twojej strony przeglądających katalog
  • zwiększysz swoją szansę na wyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych!

Nie zwlekaj dłużej Bądź widoczny w internecie!

Dodaj swoją stronę internetową za darmo!!!

statystyka

Dziś jest 30/11/2020
Stronę odwiedziło: 7671557
Gości online: 131
Ilość kategorii: 24
Ilość podkategorii: 354
Ilość wpisów: 8687
Niezamówione wiadomości proszę kierować na: niezamowione@e-katalogstron.pl

Ostatnio dodane