Strona główna

dodaj swoją stronę za darmo

Dodaj stronę

Jak dodać wpis do katalogu ?

Za darmo do katalogu przyjmujemy wyłącznie strony polskie, spełniające regulamin e-katalogstron.pl z domeną nadrzędną tj.:
- pl - com.pl - com - biz - biz.pl - net - net.pl - info - info.pl - org - org.pl - waw.pl - eu - edu.pl

Pozostałe strony takie jak: subdomeny lub strony posiadające darmową domenę można dodać do katalogu odpłatnie. Wpis płatny upoważnia do dodania 1 strony do 3 kategorii w e-katalogstron.pl. Strony dodane odpłatnie muszę jednak spełniać pozostałe punkty regulaminu e-katalogstron.pl Jeżeli strona zgłoszona płatnie nie będzie spełniała regulaminu np. nie będzie stroną polską strona taka zostanie usunięta z e-katalogstron.pl a poniesione koszty nie zostaną zwrócone!!!

Przed dodaniem strony zapoznaj się z regulaminem!!!

W naszym katalogu istnieje możliwość wyróżnienia / promocji swojej strony: 2 warianty do wyboru:

1. Wpis wyróżniony w kategorii- z tej opcji mogą skorzystać wszystkie strony WARUNEK: spełniające regulamin e-katalogstron.pl. Wpis promowany tzw. wyróżniony pojawi się na początku listy w danej kategorii z dopiskiem POLECAMY. Koszt wpisu wyróżnionego to 19 zł brutto na 90 dni. Jeżeli w naszym katalogu posiadasz swój wpis strony np. dodany w 3 kategoriach, korzystając z tego wariantu wyróżnienia za 19 zł twój wpis zostanie wypromowany we wszystkich trzech kategoriach. Raz zapłacisz zyskujesz 3 wyróżnienia!

Po upływie 90 dni wyróżniony wpis automatycznie staje się płatnym wpisem ważnym bezterminowo, wyświetlanym przed wpisami darmowymi w swojej kategorii.

2. Wpis wyróżniony na wszystkich podstronach katalogu - z tej opcji mogą skorzystać wszystkie strony WARUNEK: spełniające regulamin e-katalogstron.pl. Koszt wpisu wyróżnionego to 25 zł brutto na 30 dni. Jednorazowo w boksie może się znaleźć 12 wyróżnionych stron. Kolejność ich wyświetlania jest losowa i zmienia się przy każdym odświeżeniu/przeładowaniu strony. 100% gwarancji wyświetlania linku do twojej strony przez 30 dni na wszystkich podstronach katalogu!

Po upływie 30 dni wyróżniony wpis automatycznie staje się płatnym wpisem ważnym bezterminowo, wyświetlanym przed wpisami darmowymi w swojej kategorii.

polecamy

katalog

E-katalogstron.pl jest bazą dobrych stron internetowych uszeregowaną względem kategorii tematycznych. Każdy użytkownik może dodać swoją stronę do naszego katalogu, jedynym warunkiem jest, aby dodawana strona spełniała wymogi naszego regulaminu.

Zalety dodania strony do katalogu:

  • nabycie bezpośredniego linku prowadzącego do twojej strony
  • zwiększenie ruchu wyszukiwarek na twojej stronie
  • zwiększenie PageRanku twojej strony
  • zyskanie naturalnego ruchu internautów twojej strony przeglądających katalog
  • zwiększysz swoją szansę na wyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych!

Nie zwlekaj dłużej Bądź widoczny w internecie!

Dodaj swoją stronę internetową za darmo!!!

statystyka

Dziś jest 23/05/2024
Stronę odwiedziło: 7727331
Gości online: 62
Ilość kategorii: 24
Ilość podkategorii: 354
Ilość wpisów: 8450
Niezamówione wiadomości proszę kierować na: niezamowione@e-katalogstron.pl

Ostatnio dodane