Strona główna

dodaj swoją stronę za darmo

Dodaj stronę

Regulamin

 1. Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę internetową do e-katalogstron.pl
 2. Nie będą dodawane strony www sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, związane z pornografią, erotyką, używkami, wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz o treściach wulgarnych, faszystowskich, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp.
 3. Nie będą dodawane wpisy z błędami ortograficznymi, gramatycznymi oraz ze znakami specjalnymi np: " *[] {} () = + # <>itp. jak również nadużywające dużych liter.
 4. Nie będą dodawane strony w budowie.
 5. Adres powinien prowadzić do strony głównej serwisu. Nie przyjmujemy zgłoszeń podstron.
 6. Nie przyjmujemy stron o tej samej treści pod różnymi adresami.
 7. Niedopuszczalne jest wpisywanie słów kluczowych w tytule i opisie strony. Strony takie będą usuwane bez rozważenia możliwości ich dodania.
 8. Treść strony internetowej musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona strona.
 9. Strony, naruszające warunki regulaminu będą usuwane bez możliwości ich późniejszego dodania.
 10. E-katalogstron.pl nie będzie informował użytkownika o fakcie nie zaakceptowania strony www i jej usunięcia.
 11. Zasugerowana kategoria, podkategoria po akceptacji Administratora pojawi się w e-katalogstron.pl do 7 dni roboczych.
 12. Wpisy darmowe wymagają umieszczenia linka na dodawanej stronie.
 13. Do katalogu dodawane są wyłącznie strony polskie z polską domeną.
 14. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. E-katalogstron.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników.
 15. Zgłaszający stronę oświadcza, iż jest jej właścicielem lub też działa z polecenia prawnych jego właścicieli.
 16. Dodając stronę do e-katalogstron.pl wyrażasz zgodę na otrzymywanie niezapowiedzianych informacji odnoszących się bezpośrednio do e-katalogstron.pl (zmiany, promocje) niekomercyjne listy (życzenia świąteczne) oraz listy komercyjne, których wysyłka została opłacona przez sponsora e-katalogstron.pl drogą elektroniczną na podany przy dodawaniu wpisu strony adres e-mail.
 17. Zastrzegamy sobie prawo do ingerencji w tytuły i opisy umieszczanych w e-katalogstron.pl wpisów.
 18. Stronę za darmo można dodać do 1 pasującej do jej treści podkategorii, wpis darmowy zostaje przesłany do akceptacji redaktora katalogu w celu oceny jego poprawności, zgodności z regulaminem, zawartości merytorycznej, estetyki graficznej strony. Dodawane wpisy darmowe zależne są wyłącznie od oceny redaktora. Nie dodanie strony przez redaktora katalogu nie może powodować jakichkolwiek roszczeń w stosunku do właścicieli e-katalogstron.pl.
 19. Stronę dodawaną odpłatnie można dodać do 3 pasujących do jej treści kategorii.
 20. E-katalogstron.pl zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podawania przyczyn takiego działania.
 21. Każda osoba zgłaszająca własną witrynę do e-katalogstron.pl, publikuje ją na własną odpowiedzialność. Redakcja katalogu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone na stronach osób zgłaszających. Za naruszenie praw autorskich przez osobę zgłaszającą własną witrynę do e-katalogstron.pl, poprzez użycie na stronie treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób, odpowiedzialność ponosi wyłącznie osoba zgłaszająca.
 22. Niedozwolone jest dodawanie stron, które dotyczą zarabiania w Internecie, oferujące pracę w domu ( np. obsługa poczty e-mail ).
 23. Nie przyjmujemy do katalogu: katalogów stron, katalogów firm. (dodajemy tylko odpłatnie).
 24. Serwisy ogłoszeniowe, serwisy promujące inne strony, obiekty itp.  (dodajemy tylko odpłatnie).
 25. Nie przyjmujemy stron umieszczonych na darmowych serwerach hostingowych i pod darmowymi domenami (wyjątek wpis płatny).
 26. Nie przyjmujemy subdomen (wyjątek wpis płatny).
 27. Adres e-mail podany podczas rejestracji strony powinien być adresem e-mailowym właściciela strony dodawanej. Adres ten musi znajdować się na dodawanej stronie internetowej ( wyjątek wpisy płatne ).
 28. Redakcja Katalogu dokłada wszelkich starań w celu prawidłowego jego działania.
 29. Wpis wyróżniony na początku listy wpisów w danej kategorii - jeżeli wpisów promowanych będzie więcej niż 1 w danej podkategorii na początku listy pojawi się wpis najpóźniej dodany.
 30. Wpis wyróżniony na wszystkich podstronach . Jednorazowo w boksie może się znaleźć 12 wyróżnionych stron. Kolejność ich wyświetlania jest losowa i zmienia się przy każdym odświeżeniu/przeładowaniu strony. 100% gwarancji wyświetlania linku do twojej strony przez 30 dni na wszystkich podstronach. Reszta stron czeka w kolejce i zostaje wyświetlona w momencie, kiedy skończy się okres wyświetlania poprzedniej strony.
 31. Strony dodane do e-katalogstron.pl o charakterze obiektów noclegowych dodatkowo zostaną dodane bezpłatnie do Ogólnopolskiej Bazy Turystycznej zaklepnocleg.pl
 32. Zgłoszenie strony do e-katalogstron.pl równoznaczne jest z akceptacją regulaminu.
 33. W celu otrzymania faktury VAT za dokonaną płatność on-line prosimy o przesłanie danych do faktury i adresu strony www na adres e-mail info@e-katalogstron.pl

polecamy

katalog

E-katalogstron.pl jest bazą dobrych stron internetowych uszeregowaną względem kategorii tematycznych. Każdy użytkownik może dodać swoją stronę do naszego katalogu, jedynym warunkiem jest, aby dodawana strona spełniała wymogi naszego regulaminu.

Zalety dodania strony do katalogu:

 • nabycie bezpośredniego linku prowadzącego do twojej strony
 • zwiększenie ruchu wyszukiwarek na twojej stronie
 • zwiększenie PageRanku twojej strony
 • zyskanie naturalnego ruchu internautów twojej strony przeglądających katalog
 • zwiększysz swoją szansę na wyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych!

Nie zwlekaj dłużej Bądź widoczny w internecie!

Dodaj swoją stronę internetową za darmo!!!

statystyka

Dziś jest 22/06/2024
Stronę odwiedziło: 7651250
Gości online: 123
Ilość kategorii: 24
Ilość podkategorii: 354
Ilość wpisów: 8450
Niezamówione wiadomości proszę kierować na: niezamowione@e-katalogstron.pl

Ostatnio dodane